M.Deniz Şenel

  • Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Bölümü Keman Ana Sanat Dalı mezunu.
  • 1999 yılından bu yana  Devlet Opera ve Balesi Antalya , İstanbul ve Modern Dans Topluluğu kadrosunda teknik , idari ve sanatsal birçok görevlerde bulunmuş , Altın Portakal Film Festivali , Uluslararası Antalya Piyano Festivali ve  birçok sanatsal etkinliklerde koordinatörlük yapmış, organizasyonlarında yer almıştır.
  • 2011 yılında kurucu ortağı olduğu Tan Sağtürk Akademi Çekmeköy şubesinde bale ve dans branşlarının yanısıra kurduğu  Müzik bölümü ile kurs programcılığı çalışmalarına girmiştir.
  • Milli Eğitim Müfredatını 8 yıllık eğitim sisteminde 7 ayrı branşta yeniden oluşturarak , Talim Terbiye Kurulu , MEB ve üniversitelerin onaylarının ardından, Türkiye’de MEB’e bağlı tüm müzik kurslarının kullandığı müfredat programının değişmesini sağlamıştır. Mevcut tüm sisteme uluslararası bir sertifika programı eklemek amacıyla yaptığı incelemelerin sonucunda  London Colllege of Music Eğitim ve sınav sisteminin Register Teacher’ı olarak kendi okullarında LCM’i uygulamaya başlamıştır. 
  • Ardından LCM Türkiye koordinatörü olan M.Deniz Şenel; 2015 yılında CTMuzikakademik çatısı altında oluşturmuş olduğu  LCME eğitim uzmanları ekibi ile birlikte, çok sayıda müzik kursu , özel ders öğretmeni ve öğrencilerine eğitim ve sınav desteği vermeye başlamıştır.
  • Halen Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde konduvit olarak görevine devam etmekte  olan Deniz Karayel 2019 yılında Tan Sağtürk Akademilerin 14. sü olan  Antalya şubesini kurmuştur.
0 +
Öğrenci
0 +
Tamamlanan Kurs
0 +
Eğitmen
0 %
Başarı Oranı

Yorumlar

Öğrenciler Ne Düşünüyor?

Mehmet Canbaz

CT Müzik sayesinde müzik kariyerime en iyi şekilde giriş yaptığımı söyleyebilirim. Kendilerine teşekkür ederim.  

Ahmet Sayar

LCME Sertifikasyon programına katılacaksanız tek adresiniz burası olacak. CT Müzik Akademi’ye teşekkürlerimi sunuyorum. 

Aleyna Benli

Geç tanıştığım için üzüldüğüm ama eksik bir yanımın kalmadığını görünce gururlandığım bir firma…

Sohbeti Başlat
1
WhatsApp İletişim 💬
Scan the code
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?